Sort by
  • No One Will Save You

    ★★½

  • The Creator

    ★★★★★

  • Sly

    ★★★

  • The Killer

    ★★★★★

  • Poor Things

    ★★★★½

  • The Equalizer 3

    ★★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Invincible: Atom Eve

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • Strange Way of Life

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • The Chase for Carrera

    ★★★★

  • Peter Pan & Wendy

    ★★★

  • The Covenant

    ★★★½

  • Ghosted

    ½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Air

    ★★★½

  • Boston Strangler

    ★★

  • Evil Dead Rise

    ★★½

  • Tetris

    ★★

  • Flamin' Hot

    ★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Creed III

    ★★★½

  • Sharper

    ★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ½

  • Passages

    ★★★½

  • Rye Lane

    ★★★½

  • You Hurt My Feelings

    ★★½

  • Fair Play

    ★★★★

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

    ★★★½

  • You People

    ½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • Babylon

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Amsterdam

  • Confess, Fletch

    ★★★★

  • Chevalier

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Causeway

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • Blonde

    ½

  • The Son

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • The Whale

    ★★½

  • Master Gardener

    ★★★★★

  • Empire of Light

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • Lightyear

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★

  • Norm Macdonald: Nothing Special

    ★★★★

  • Close

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★★

  • Ricky Gervais: SuperNature

    ★★★½

  • The Five Devils

    ★★