• It's a Mad, Mad, Mad, Mad World

    ★★★½

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★

  • Midsommar

    ★★★★½

  • Batman: Under the Red Hood

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★★

  • Om Shanti Om

    ★★★½

  • Barking Dogs Never Bite

    ★★★

  • Monty Python and the Holy Grail

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★½

  • The Hunger Games: Mockingjay - Part 2

    ★★★★

  • The Hunger Games: Mockingjay - Part 1

    ★★★★

  • Unicorn Store

    ★★★½

  • Watchmen

    ★★★

  • Toy Story 4

    ★★★½

  • The Amazing Spider-Man

    ★★★½

  • BlacKkKlansman

    ★★★½

  • Zero 2019

    ★★★

  • The Hunger Games: Catching Fire

    ★★★★½