Sort by
  • Mean Girls

    ½

  • Wonka

  • Fellow Travelers

    ★★★★★

  • Saw X

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Nerdy Prudes Must Die

    ★★★★

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ★½

  • Infinity Pool

    ★★★★½

  • Missing

    ★★★½

  • Teen Wolf: The Movie

    ★★

  • Leftover Tapes: Epiphany Inside

    ★★½

  • At The End Of The Day (It's Not That Funny)

    ★★★

  • M3GAN

    ★★½

  • Violent Night

    ★★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★★½

  • Do Revenge

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • Bros

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • The Whale

    ★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Terrifier 2

    ★★½

  • Fall

    ½

  • Orphan: First Kill

    ★★★½

  • They/Them

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★½

  • Then Barbara Met Alan

    ★★★★½

  • My Year of Dicks

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Afternoon Drive

    ★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Exploited

    ★★★

  • Meet Me in the Bathroom

    ★★★

  • Emergency

    ★★★★

  • Scream

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Horror Noire

    ★★★

  • Encanto

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Titane

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • The Forever Purge

    ★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★½