Sort by
  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Halloween

    ★★★★½

  • The Wedding Singer

    ★★★★

  • The Longest Yard

    ★★★★

  • Mystic River

    ★★★★½

  • Near Dark

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Fallen

    ★★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • The Silencing

    ★★★½

  • The Departed

    ★★★★★

  • Cloverfield

    ★★★★

  • Friday

    ★★★★

  • War for the Planet of the Apes

    ★★★★★

  • Dawn of the Planet of the Apes

    ★★★★½