Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
21
Guardians of the Galaxy

Guardians of the Galaxy

2014
×
★★★½
Edit this entry  
21
Guardians of the Galaxy

Guardians of the Galaxy

2014
×
★★★
Edit this entry  
10
The House

The House

2017
×
Read the review Edit this entry  
23
Stuber

Stuber

2019
×
½
Read the review Edit this entry  
23
Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

2019
×
Read the review Edit this entry  
15
The Terminator

The Terminator

1984
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Aladdin

Aladdin

2019
×
Read the review Edit this entry  
05
The Equalizer

The Equalizer

2014
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
Men in Black 3

Men in Black 3

2012
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
Men in Black II

Men in Black II

2002
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
The Voices

The Voices

2014
×
½
Read the review Edit this entry  
21
Ant-Man

Ant-Man

2015
×
★½
Read the review Edit this entry  
10
Pokémon Detective Pikachu

Pokémon Detective Pikachu

2019
×
Read the review Edit this entry  
04
Ted

Ted

2012
×
Read the review Edit this entry  
08
Sherlock Holmes: A Game of Shadows

Sherlock Holmes: A Game of Shadows

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Kung Fu Panda 2

Kung Fu Panda 2

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Inception

Inception

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Bird Box

Bird Box

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
Aquaman

Aquaman

2018
×
★★
Read the review Edit this entry