Sort by
  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★½

  • Creed III

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • Harley Quinn: A Very Problematic Valentine's Day Special

    ★★★★★

  • 80 for Brady

    ★★★

  • Plane

    ★★★

  • Encanto at the Hollywood Bowl

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • A Christmas Mystery

    ★★★

  • Merry Kiss Cam

    ★★★

  • Disenchanted

    ★★★★

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

    ★★★½

  • Falling for Christmas

    ★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★★½

  • Rosaline

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★★

  • Trick or Treat Scooby-Doo!

    ★★★★

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Entergalactic

    ★★★★

  • The Munsters

    ★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Heathers: The Musical

    ★★★★½

  • Do Revenge

    ★★★½

  • The People's Joker

  • Sick

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★½

  • The Woman King

    ★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★½

  • Bros

    ★★★½

  • Blonde

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • The Whale

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Clerks III

    ★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★★½

  • American Badass: A Michael Madsen Retrospective

    ★★★

  • Day Shift

    ★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★½

  • Skinamarink

    ★★★

  • Thirteen Lives

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Ms. Marvel

    ★★★★½

  • Lightyear

    ★★★½

  • Father of the Bride

    ★★½

  • Hustle

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★★½