• Maggie Simpson in Playdate with Destiny

    ★★★★

  • Forky Asks a Question: What Is Money?

    ★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★

  • Joker

    ★★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Z-O-M-B-I-E-S

  • It

    ★★★★★

  • Up

    ★★★★★

  • Home Alone

    ★★★★★