• Breakaway

    ★★★★

  • Sophie: A Murder in West Cork

    ★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★★

  • F9

    ★★★★

  • Mare of Easttown

    ★★★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • Together Together

    ★★★★½

  • The Little Things

    ★★★★

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★★½

  • Tiger

    ★★★½

  • Pretend It's a City

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★½

  • The Ripper

    ★★★★

  • Happiest Season

    ★★★½

  • Murder on Middle Beach

    ★★★½

  • Mank

    ★★★★

  • The Undoing

    ★½

  • Derek DelGaudio's In & of Itself

    ★★★★½

  • The Queen's Gambit

    ★★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • An Evening with Tim Heidecker

    ★★★½

  • A West Wing Special to Benefit When We All Vote

    ★★★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • A Wilderness of Error

    ★★

  • The Kid Detective

    ★★★★½

  • Nomadland

    ★★★★½

  • An American Pickle

    ★★½

  • Hamilton

    ★★★★★

  • I'll Be Gone in the Dark

    ★★★½

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★★½

  • Junior

    ★★★½

  • Patton Oswalt: I Love Everything

    ★★★★½

  • The Wrong Missy

    ★★★

  • Middleditch & Schwartz

    ★★★★

  • The Last Dance

    ★★★★★

  • Chris D'Elia: No Pain

    ½

  • Tom Segura: Ball Hog

    ★★★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★

  • Shiva Baby

    ★★★★½

  • The Way Back

    ★★★★

  • Some Kind of Heaven

    ★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • Jasper Mall

    ★★★

  • Goldman v Silverman

    ★★★½

  • Killer Inside: The Mind of Aaron Hernandez

    ★★

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★★★

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★½

  • Belichick & Saban: The Art of Coaching

    ★★★½

  • Little Women

    ★★★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★½

  • 1917

    ★★★★★

  • Lindsey Vonn: The Final Season

    ★★½

  • Mike Birbiglia: The New One

    ★★★★★

  • Richard Jewell

    ★★★½

  • Jeff Garlin: Our Man in Chicago

    ★★★

  • Seth Meyers: Lobby Baby

    ★★★★

  • To Be of Service

    ★★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★★½

  • Mrs. Fletcher

    ★★★★½

  • Jenny Slate: Stage Fright

    ★★★½

  • Watchmen

    ★★★★★

  • Jay and Silent Bob Reboot

    ★★★★★

  • Mister America

    ★★★

  • Gary Gulman: The Great Depresh

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★★★

  • Sturgill Simpson Presents Sound & Fury

    ★★★★

  • A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon

    ★★★½