Sort by
  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★½

  • Godzilla Minus One

    ★★★★½

  • South Park: Joining the Panderverse

    ★★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★½

  • Sly

    ★★★½

  • Saltburn

    ★★

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Indiana Jones Collection

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

  • Black Mirror: Loch Henry

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • They Cloned Tyrone

  • The Flash

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • BEEF

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

  • Scream VI

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • The Outside

    ★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles: The Movie

    ★★★

  • Bullet Train

  • Nope

    ½

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

  • Aftersun

  • Triangle of Sadness

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Moon Knight

  • The Northman

    ★★★½

  • RRR

    ★★★★★

  • The Bad Guys

  • Bodies Bodies Bodies

  • Everything Everywhere All at Once

  • The Adam Project

  • The Batman

    ★★★★★

  • Jackass Forever

  • Scream

    ★★★½

  • The Book of Boba Fett

    ★★½

  • The Matrix Collection

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★½

  • No Time to Die

  • Venom: Let There Be Carnage

  • Dune

    ★★★★

  • The Green Knight

  • The Suicide Squad

  • Red Rocket

    ★★★★

  • Loki

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

  • Love, Death & Robots: All Through the House

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

  • Love, Death & Robots: Ice

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

  • Godzilla vs. Kong

  • The Falcon and the Winter Soldier

  • Zack Snyder's Justice League

  • WandaVision

  • Riders of Justice