Sort by
  • Dream's Gate

  • Cocaine Bear

    ★★

  • 80 for Brady

    ★★

  • The Stroll

  • Headdress

  • Claudio's Song

  • Going To Mars: The Nikki Giovanni Project

  • Little Richard: I Am Everything

  • You People

  • Babylon

    ★★½

  • Pipes

  • She Said

    ★★

  • The Estate

    ★★

  • Moving On

    ★★★

  • The People's Joker

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★½

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • Blonde

  • Ticket to Paradise

    ★★½

  • Bros

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • L'immensità

    ★★★½

  • The Whale

    ★½

  • Women Talking

    ★★★★

  • All the Beauty and the Bloodshed

  • TÁR

    ★★★★

  • Sleep With Me

  • Rule 34

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★

  • Call Me Mommy

  • Father of the Bride

  • Fire Island

    ★★★½

  • We Will Never Belong

  • The Blue Caftan

  • Funny Pages

    ★★★½

  • Joyland

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • Queer Parivaar

  • The Return of Tanya Tucker Featuring Brandi Carlile

  • To Leslie

    ★★★

  • The Lost City

    ★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • It Runs in the Family

  • Turning Red

    ★★★

  • Nelly & Nadine

    ★★★½

  • So Damn Easy Going

  • Inglorious Liaisons

  • The Janes

  • Piggy

    ★★★½

  • Am I Ok?

    ★★

  • Honk for Jesus. Save Your Soul.

    ★★★★

  • Sirens

    ★★★★

  • Lucy and Desi

    ★★★

  • Framing Agnes

    ★★★

  • Gladiolus

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★½

  • Warsha

  • Call Jane

    ★★

  • F^¢k ’€m R!ght B@¢k

  • My Parent, Neal

  • Being the Ricardos

    ★½

  • Don't Look Up

    ★★

  • Single All the Way

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★½

  • House of Gucci

    ★½

  • Prayers for Sweet Waters

  • Kafkas

  • A Wild Patience Has Taken Me Here