Sort by
  • Babylon

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • A Royal Christmas Match

  • Strange World

    ★★★

  • Lost Bullet 2

    ★★½

  • The Murmuring

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • She Said

    ★★★

  • Rascals

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★½

  • Blonde

    ★★★½

  • Pinocchio

    ½

  • Kompromat

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Wonder

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • Athena

    ★★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★½

  • The Origin of Evil

    ★★★½

  • White Noise

    ★★

  • Barbarian

    ★★½

  • Beast

    ★★★½

  • Saturn Bowling

    ★★

  • Prey

    ★★½

  • Thirteen Lives

    ★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★½

  • Bullet Train

    ★★

  • Arthur, Malédiction

    ½

  • Thor: Love and Thunder

  • Lightyear

    ★★½

  • Pacifiction

    ★★★

  • The Beasts

    ★★★★½

  • Leila's Brothers

    ★★★★

  • Elvis

    ★★½

  • Godland

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ½

  • Crimes of the Future

    ★½

  • November

    ★★★

  • Holy Spider

    ★★★★

  • Smoking Causes Coughing

    ★½

  • R.M.N.

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★½

  • Paris Memories

    ★★★

  • Men

    ★★

  • Cairo Conspiracy

    ★★★½

  • Little Nicholas

    ★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • The Night of the 12th

    ★★★★½

  • Armageddon Time

    ★★★★

  • EO

    ★★½

  • The Eight Mountains

    ★★★★

  • Final Cut

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★★½

  • Notre-Dame on Fire

    ★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Goliath

    ★★½

  • Turning Red

    ★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Incredible But True

  • The Wannabes

    ★★½

  • Fire of Love

    ★★★★½

  • The Green Planet

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ½