Sort by
  • Aquaman and the Lost Kingdom

    ½

  • Chris Rock: Selective Outrage

  • Voices Rising: The Music of Wakanda Forever

  • The Weeknd: Live at SoFi Stadium

    ★★★

  • Murdaugh Murders: A Southern Scandal

    ★★★½

  • Bill Russell: Legend

  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

    ★★½

  • Treason

  • The Pale Blue Eye

  • Who Killed Santa? A Murderville Murder Mystery

  • The Simpsons Meet the Bocellis in Feliz Navidad

  • Kangaroo Valley

  • Avatar: The Deep Dive - A Special Edition of 20/20

  • Guillermo del Toro's Pinocchio: Handcarved Cinema

  • The Elephant Whisperers

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Elton John Live: Farewell from Dodger Stadium

  • Strange World

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • The Gift

  • Enola Holmes 2

    ★★

  • Director by Night

  • The Murmuring

    ★★★

  • The Viewing

    ★★½

  • Dreams in the Witch House

    ★★

  • Pickman's Model

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Star Wars: Tales of the Jedi

  • The Outside

    ★★★

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Graveyard Rats

  • Lot 36

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★½

  • Black Adam

    ★★★

  • Island of the Sea Wolves

  • Conversations with a Killer: The Jeffrey Dahmer Tapes

  • Eat the Rich: The GameStop Saga

  • Entergalactic

    ★★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★

  • Amsterdam

    ★½

  • Jogi

    ★★★½

  • Reflect

  • Cyberpunk: Edgerunners

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★½

  • Raymond & Ray

    ★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Cars on the Road

  • Welcome to the Club

  • Obi-Wan Kenobi: A Jedi's Return

    ★½

  • Untold: The Race of the Century

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★★½

  • Untold: Operation Flagrant Foul

  • Barbarian

    ★★★★

  • Samaritan

    ★★

  • Untold: The Rise and Fall of AND1

  • Inside the Mind of a Cat

  • She-Hulk: Attorney at Law

  • Untold: The Girlfriend Who Didn't Exist

    ★★★★

  • Laal Singh Chaddha

    ★★★½

  • Groot Takes a Bath

  • Groot's Pursuit

  • The Little Guy

  • Groot's First Steps

  • LEGO Star Wars Summer Vacation

  • Prey

    ★★★★½

  • Luck

    ★★★

  • Light & Magic

    ★★★½

  • Nope

    ★★½