Sort by
  • Saw X

    ★★★★

  • No One Will Save You

    ★★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Full Circle

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Insidious: The Red Door

  • I'm a Virgo

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★★

  • The Boogeyman

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • BEEF

    ★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★★½

  • Shin Kamen Rider

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Hypnotic

  • Bottoms

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Cade: The Tortured Crossing

    ★★★★★

  • Kill Boksoon

    ★★★½

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Jackals & Fireflies

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

  • Full River Red

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Polite Society

    ★★★½

  • There's Something Wrong with the Children

    ★★★½

  • Plane

    ★★★½

  • Thunivu

    ★★★½

  • This Place Rules

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★½

  • The Big 4

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Angry Neighbors

  • Talk to Me

    ★★★½

  • The Murmuring

    ★★★★

  • The Viewing

    ★★★½

  • Dreams in the Witch House

    ★★★½

  • Pickman's Model

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

  • The Outside

    ★★★½

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★½

  • Lot 36

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • The Offering

    ★★★½

  • Kids vs. Aliens

    ★★★½

  • Smile

    ★★★½

  • Project Wolf Hunting

    ★★★½

  • The People's Joker

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Chevalier

    ★★★½

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Sisu

    ★★★½

  • Copenhagen Cowboy

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★½

  • The Eternal Daughter

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Master Gardener

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★½

  • Women Talking

    ★★★★