Sort by
  • The Redeem Team

    ★★★½

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★½

  • Hellraiser

  • The Menu

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★

  • Sick of Myself

    ★★★★½

  • Aftersun

    ★★★★

  • Men

    ★★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • The Northman

    ★★★½

  • RRR

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★

  • X

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Dog

    ★★★

  • Uncharted

    ★★½

  • Kimi

    ★★★½

  • Marry Me

    ★★

  • Pam & Tommy

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • Encanto

    ★★½

  • Antlers

    ★★½

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★★★

  • No Time to Die

    ★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★½

  • Squid Game

    ★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★½

  • The Last Duel

    ★★★

  • The Guilty

    ★★½

  • Halloween Kills

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★½

  • King Richard

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★★½

  • Candyman

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • The Cursed

    ★★

  • Old

    ★★

  • Pig

    ★★★

  • Lamb

    ★½

  • Titane

    ★★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • No Sudden Move

    ★★½

  • In the Heights

    ★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • Spirit Untamed

    ★★

  • F9

  • Cruella

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Mortal Kombat

  • Drought

    ★★★★

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Nobody

    ★★½

  • WeWork: or The Making and Breaking of a $47 Billion Unicorn

    ★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★