• Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Dune

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Pig

    ★★★★

  • The Hoff Twins

    ★★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★

  • Birds of Paradise

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★

  • Framing Britney Spears

    ★★★

  • Palmer

    ★★★

  • News of the World

    ★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★★½

  • The Last Blockbuster

    ★★★½

  • Happiest Season

    ★★★½

  • I'm Your Woman

    ★★

  • I Care a Lot

    ★★★

  • You Cannot Kill David Arquette

    ★★★★

  • I Used to Go Here

    ★★★

  • An American Pickle

    ★★★

  • The King of Staten Island

    ★★★½

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

    ★★★½

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • Mulan

    ★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★★

  • Possessor

    ★★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★½

  • Bombshell

    ★★★

  • Jay and Silent Bob Reboot

    ★★★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★½

  • The Irishman

    ★★★★½

  • VFW

    ★★★★

  • Walrus Yes: The Making of Tusk

    ★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • The Laundromat

    ★★★

  • Joker

    ★★★½

  • The Fanatic

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • It Chapter Two

    ★★½

  • Batman: Hush

    ★★½

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★½

  • Midsommar

    ★★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★½

  • Too Old to Die Young

    ★★★★½

  • Liam Gallagher: As It Was

    ★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★

  • Parasite

    ★★★★½

  • The Lighthouse

    ★★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • We Are Columbine

    ★★★

  • Justice League vs. the Fatal Five

    ★★★½

  • Shazam!

    ★★★★

  • Good Boys

    ★★★★

  • Booksmart

    ★★★½

  • The Beach Bum

    ★★★★½

  • Captain Marvel

    ★★½

  • Triple Frontier

    ★★★

  • The Report

    ★★★½

  • Late Night

    ★★★½

  • The Farewell

    ★★★★½

  • Our Friend

    ★★★

  • Fyre

    ★★★½

  • Fyre Fraud

    ★★★½

  • Glass

    ★★★

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★