Sort by
  • Fast X

    ★★

  • The Covenant

    ★★★

  • Air

    ★★½

  • Tetris

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★

  • 65

    ★★½

  • Champions

    ★★

  • Cocaine Bear

  • Inside

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★

  • Creed III

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Life Upside Down

  • The Wandering Earth II

    ★★★½

  • You People

    ★★

  • Plane

    ★★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★½

  • This Place Rules

  • The Pale Blue Eye

    ★★½

  • Kaguya-sama: Love Is War -The First Kiss That Never Ends-

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • That Time I Got Reincarnated as a Slime the Movie: Scarlet Bond

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • She Said

    ★★

  • Black Adam

    ★★½

  • After She Died

  • Amsterdam

    ★★★½

  • Walk Up

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★

  • Biosphere

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • The Lost King

  • Blonde

    ★★★

  • Bros

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

  • The Whale

  • Master Gardener

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

  • A Couple

    ★★

  • White Noise

    ★★

  • Barbarian

    ★★★

  • Fall

    ★★½

  • Tommy Guns

    ★★★½

  • Prey

    ★★★½

  • Skinamarink

    ★★★★

  • One Piece Film Red

    ★★★

  • Thirteen Lives

    ★★½

  • Nope

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★½

  • Bullet Train

    ★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • Loudmouth

  • Blind Willow, Sleeping Woman

    ★★

  • 38 at the Garden

  • Dragon Ball Super: Super Hero

    ★★★

  • Hustle

    ★★★½

  • Showing Up

    ★★★½

  • Pacifiction

    ★★★½

  • Stars at Noon

    ★★½

  • Elvis

    ★★

  • Will-o’-the-Wisp

    ★★★½