RSS feed for JavierelPuma

JavierelPuma has logged 15 entries for films during August 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
Rocky IV

Rocky IV

1985
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
What We Do in the Shadows

What We Do in the Shadows

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Once Upon a Time... in Hollywood

Once Upon a Time... in Hollywood

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Neon Genesis Evangelion: The End of Evangelion

Neon Genesis Evangelion: The End of Evangelion

1997
×
Read the review Edit this entry  
18
Ikiru

Ikiru

1952
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
xXx: Return of Xander Cage

xXx: Return of Xander Cage

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Rocky III

Rocky III

1982
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
It

It

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
A Special Day

A Special Day

1977
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Funny Girl

Funny Girl

1968
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Ghostbusters

Ghostbusters

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
High Noon

High Noon

1952
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Pain and Glory

Pain and Glory

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Rocky II

Rocky II

1979
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Stan & Ollie

Stan & Ollie

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry