Sort by
  • Barbie

    ★★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • BEEF

    ★★★★★

  • The Extortion

    ★★★½

  • Hunger

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Squid Game

    ★★★½

  • The Guilty

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Nobody

    ★★★½

  • Stuck

    ★★★★

  • Spree

    ★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★½

  • Joker

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★½

  • Chicuarotes

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 3 – Parabellum

    ★★★★

  • Brightburn

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★½

  • Shazam!

    ★★★★

  • The Package

    ★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★

  • Black Panther

    ★★★★

  • La leyenda del Charro Negro

    ★★★★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★

  • Blade Runner 2049

    ★★★★½

  • Thor: Ragnarok

  • It

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★½

  • Doctor Strange

    ½

  • Terrifier

    ★★★

  • Moonlight

    ★★★★½

  • La La Land

    ★★★★½

  • The Nice Guys

    ★★★½

  • Captain America: Civil War

    ★★★½

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★★

  • Southpaw

    ★★★★½

  • BoJack Horseman Christmas Special

  • Legend Quest: The Legend of the Guanajuato Mummies

    ★★★

  • Interstellar

    ★★★★★

  • The Book of Life

    ★★★★

  • John Wick

    ★★★★

  • Nightcrawler

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★★½

  • Captain America: The Winter Soldier

    ★★★★

  • 300: Rise of an Empire

    ★★★½

  • The Lego Movie

    ★★★

  • Whiplash

    ★★★★★

  • The Wolf of Wall Street

    ★★★★★

  • 47 Ronin

    ★★★½

  • No Half Measures: Creating the Final Season of Breaking Bad

    ★★★★★

  • Thor: The Dark World

    ★★★

  • Her

    ★★★★½

  • Timothy

    ★★★

  • What If

    ★★★½

  • Prisoners

    ★★★★★

  • The Hangover Part III

    ★★★½