• Untitled Horror Movie

    ★★

  • Xtreme

    ½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★★

  • P!NK: All I Know So Far

    ★★★

  • Cruella

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: All Through the House

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

  • Love, Death & Robots: Ice

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

  • The Woman in the Window

    ★★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★★

  • The Circle: The Afterparty

    ★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★

  • 22 vs. Earth

    ★★★

  • Things Heard & Seen

    ★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Thunder Force

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★½

  • Deadly Illusions

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • SAS: Red Notice

    ★★★★½

  • Yes Day

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • Moxie

    ★★★★½

  • Crazy About Her

    ★★★★

  • Cherry

    ★★★★½

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

    ★★★★½

  • Chaos Walking

    ★★★

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★★½

  • Tom & Jerry

    ★★★

  • Palmer

    ★★★★

  • Finding 'Ohana

    ★★★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★★★

  • It's a Sin

    ★★★★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★½

  • WandaVision

    ★★★★★

  • Outside the Wire

    ★★½

  • Creating The Queen's Gambit

    ★★★★

  • All My Friends Are Dead

    ★★½

  • Death to 2020

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

  • Songbird

    ★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

  • The Prom

  • Black Beauty

    ★★★★

  • Alien Xmas

    ★★★½

  • Two Distant Strangers

    ★★★★

  • A Teacher

  • The Queen's Gambit

  • Roald Dahl's The Witches

  • Love and Monsters

    ★★★★

  • Someone Has to Die

  • Soul

  • Freaky

    ★★★½

  • Run

    ★★★★½

  • Sightless

    ★★★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • Enola Holmes

  • We Are Who We Are

  • I Care a Lot

    ★★★★

  • Wolfwalkers

    ★★★½

  • Penguin Bloom

    ★★★½

  • Monday

    ★★★

  • Nomadland

    ★★★½

  • The Devil All the Time

  • The Babysitter: Killer Queen