• Spider-Man: Homecoming

    ★★★½

  • Black Panther

    ★★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★

  • Doctor Strange

    ★★★★

  • Good Boys

    ★★★★

  • Captain America: Civil War

    ★★★★

  • Ant-Man

    ★★★★

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★★

  • Ghostbusters

    ★★★½

  • Captain America: The Winter Soldier

    ★★★★

  • Final Destination 5

    ★★★

  • Iron Man 3

    ★★★★

  • Thor: The Dark World

    ★★★★

  • The Avengers

    ★★★★

  • Thor

    ★★★½

  • Iron Man 2

    ★★★½