Sort by
  • The Creator

    ★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • Blue Beetle

    ★★★★

  • Haunted Mansion

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • Ruby Gillman, Teenage Kraken

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Flash

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Fast X

    ★★★★

  • Fool's Paradise

    ½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Ghosted

    ★½

  • Beautiful Disaster

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Renfield

    ★★★½

  • Murder Mystery 2

    ★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★½

  • Air

    ★★★★★

  • Tetris

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Creed III

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Somebody I Used to Know

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Missing

    ★★★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★½

  • Disenchanted

    ★★★½

  • Strange World

    ★★★

  • Suzume

    ★★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★★½

  • The Redeem Team

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★½

  • Entergalactic

    ★★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★½

  • Smile

    ★★★½

  • Amsterdam

    ★½

  • Do Revenge

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • The Woman King

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★★

  • Blonde

    ★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • Pinocchio

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • The Whale

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★★½

  • Women Talking

    ★★★