j 🚶 has logged 11 entries for films during October 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Halloween

Halloween

1978
×
★★★★½
Edit this entry  
31
Scream 4

Scream 4

2011
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Scream 3

Scream 3

2000
×
★★
Read the review Edit this entry  
30
Scream 2

Scream 2

1997
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Scream

Scream

1996
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Hot Fuzz

Hot Fuzz

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
American Beauty

American Beauty

1999
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Looper

Looper

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Scream

Scream

1996
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Friday the 13th Part 2

Friday the 13th Part 2

1981
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Friday the 13th

Friday the 13th

1980
×
★★½
Read the review Edit this entry