• Cry Macho

    ★★★

  • The Death of David Cronenberg

  • Malignant

    ★★★★

  • Old

    ★★★★

  • Worlds

    ★★★★

  • Black Widow

    ½

  • Annette

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★½

  • Bad Trip

    ★★★

  • Alone Together.

    ★★★★

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★★½

  • The Little Things

  • WandaVision

  • Long Toast

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★½

  • Monster Hunter

    ★★

  • Mainstream

    ★½

  • The Stunt Double

  • Hamilton

  • Coming Out

  • Eric Andre: Legalize Everything

  • Da 5 Bloods

    ★★

  • Hannah Gadsby: Douglas

  • New York New York

  • Extraction

  • Tom Segura: Ball Hog

  • Shiva Baby

    ★★★

  • Marc Maron: End Times Fun

  • Wave Sounds

  • Pete Davidson: Alive from New York

  • Palm Springs

    ★★

  • It's a Nice Day Outside

  • 6 Underground

    ★★★

  • Little Women

    ★★½

  • Richard Jewell

    ★★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

  • The Irishman

    ★★★

  • Between Two Ferns: The Movie

  • Guns Akimbo

  • Just Mercy

    ★★

  • Joker

    ★★

  • asdfmovie12

  • Waves

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★½

  • Travis Scott: Look Mom I Can Fly

    ★½

  • Dave Chappelle: Sticks & Stones

  • It Chapter Two

  • Lore

  • Nimic

  • Invader ZIM: Enter the Florpus

  • Rocko's Modern Life: Static Cling

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

  • Aziz Ansari: Right Now

  • KKB Life

  • Anima

  • Spider-Man: Far from Home

    ★½

  • Black Mirror: Striking Vipers

  • Cans Without Labels

  • Parasite

    ★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★½

  • The Lighthouse

    ★★★½

  • Anthony Jeselnik: Fire in the Maternity Ward

  • dead end

  • ReMastered: Devil at the Crossroads

  • Avengers: Endgame

    ★★

  • Guava Island

  • Mr. Pregnant

  • Omega Man: A Wrestling Love Story

  • Shazam!

    ★★½

  • Love, Death & Robots: The Secret War

  • Love, Death & Robots: Alternate Histories