Sort by
  • Saw X

    ★★★½

  • No One Will Save You

    ★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★½

  • All of Us Strangers

  • El Conde

    ★★½

  • Doctor Jekyll

  • Retribution

    ★½

  • Gran Turismo

    ★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★½

  • Insidious: The Red Door

    ★★½

  • Paradise

    ★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★½

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • The Flash

    ★½

  • Meg 2: The Trench

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★½

  • In Our Day

    ★★★

  • Cobweb

    ★★★½

  • The Taste of Things

    ★★★★½

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Kidnapped

    ★★½

  • Kubi

    ★★★

  • The Boogeyman

    ★★½

  • Fallen Leaves

    ★★★★

  • Club Zero

    ★★

  • May December

    ★★★★

  • The New Boy

    ★★★

  • Strange Way of Life

    ★★½

  • Rally Road Racers

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★

  • Blood & Gold

    ★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Capsules

  • Clock

    ★★½

  • Murder Mystery 2

    ★½

  • Air

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Luther: The Fallen Sun

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★½

  • Reality

    ★★★½

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Copenhagen Does Not Exist

  • Passages

    ★★★½

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Scrapper

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★

  • Theater Camp

    ★★★

  • Polite Society

    ★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Your Christmas Or Mine?

    ★★½

  • Troll

    ★★

  • Disenchanted

    ★½

  • Stutz

    ★★★½

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★