• Army of the Dead

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★

  • Tom & Jerry

    ½

  • Pandemonium

    ★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Nate: A One Man Show

    ★½

  • Derek DelGaudio's In & of Itself

    ½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • An Evening with Tim Heidecker

    ★★★½

  • Death of a Ladies' Man

    ★½

  • The Kid Detective

    ★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★½

  • Night Shifts

  • Host

    ★★★★

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★

  • Whitmer Thomas: The Golden One

    ★★★★

  • Impractical Jokers: The Movie

  • Promising Young Woman

    ★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • The Turning

  • Underwater

    ★★½

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★★

  • Cats

    ½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★½

  • Klaus

  • The Forest of Love

    ★★★½

  • Between Two Ferns: The Movie

  • Guns Akimbo

  • Saint Maud

    ★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • My Zoe

    ★★½

  • Color Out of Space

    ★★½

  • Knives Out

    ★★★★

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★½

  • Joker

    ★★

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • It Chapter Two

  • Weathering with You

    ★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★

  • Midsommar

    ★★½

  • Toy Story 4

  • Rolling Thunder Revue: A Bob Dylan Story by Martin Scorsese

    ★★★½

  • Dark Phoenix

    ★★

  • Godzilla: King of the Monsters

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★

  • Parasite

    ★★★½

  • The Lighthouse

    ★★★★½

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★½

  • I Lost My Body

    ★★★★

  • Brightburn

    ★★½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★

  • Aladdin

    ★★

  • Chernobyl

    ★★★★½

  • Yesterday

    ★½

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★

  • Shazam!

    ★★★

  • Booksmart

    ★½

  • Captain Marvel

    ★★★

  • Greener Grass

    ½

  • Glass

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • Aquaman

    ★★

  • Venom

  • Halloween

    ★★

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★

  • Howard

    ★★½