RSS feed for JayRedrum

JayRedrum has rated 93 horror films.

  • Child's Play

    ★★

  • The Silence

    ★½

  • Serial Mom

    ★★★

  • Don't Breathe

    ★★½

  • Train to Busan

    ★★★½

  • The Cloverfield Paradox

    ★★

  • Zombieland

    ★★★½

  • AVP: Alien vs. Predator

    ★½

  • Seed of Chucky

    ★★★

  • Bride of Chucky

    ★★½

  • Child's Play 2

    ★★★

  • Child's Play 3

    ★★★

  • Child's Play

    ★★★★

  • Friday the 13th

    ★★★½

  • Friday the 13th Part 2

    ★★★

  • Friday the 13th Part III

    ★★★

  • 28 Days Later

    ★★★★

  • The Last House on the Left

    ★★½