RSS feed for JayRedrum

JayRedrum has rated 175 science fiction films.

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★½

  • See You Yesterday

    ★★

  • Solaris

    ★★★½

  • Circle

    ★½

  • Starship Troopers

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★½

  • Bumblebee

    ★★★

  • A Trip to the Moon

    ★★★★

  • A Clockwork Orange

    ★★★★½

  • Dredd

    ★★½

  • I, Robot

    ★★★

  • RoboCop

    ★★★½

  • District 9

    ★★★

  • Wild Wild West

    ★★★

  • Mystery Men

    ★★★

  • Source Code

    ★★★

  • Captain America: The First Avenger

    ★★★

  • Snowpiercer

    ★★★