Sort by
  • The Conference

  • The Fall of the House of Usher

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★★

  • The Exorcist: Believer

  • Totally Killer

  • Saw X

    ★★★★★

  • The Creator

  • Dream Scenario

  • The Killer

  • Canceled

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

  • Sound of Freedom

  • Black Mirror: Beyond the Sea

  • Black Mirror: Loch Henry

  • Black Mirror: Joan Is Awful

  • Black Mirror: Mazey Day

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

  • How to Have Sex

  • One More Time

  • Beau Is Afraid

  • BEEF

    ★★★★★

  • Renfield

  • Evil Dead Rise

  • Bottoms

  • Scream VI

  • 100 Seasons

  • Pamela, A Love Story

  • Knock at the Cabin

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Infinity Pool

  • Missing

  • This Place Rules

  • UFO Sweden

  • M3GAN

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Talk to Me

  • Feed

  • Influencer

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • Matriarch

  • Halloween Ends

  • Mister Organ

  • Smile

    ★★★★★

  • The Menu

  • Glass Onion

  • Don't Worry Darling

  • The Banshees of Inisherin

  • The Whale

  • Pearl

  • TÁR

  • White Noise

  • Terrifier 2

  • Barbarian

  • Clerks III

  • Fall

  • Trainwreck: Woodstock '99

  • Orphan: First Kill

  • Skinamarink

  • Jackass Shark Week 2.0

  • Glorious

  • Nope

    ★★★★★

  • Girl in the Picture

  • Swallowed

  • Hustle

  • Elvis

  • Crimes of the Future

  • Decision to Leave

  • Triangle of Sadness

  • The Stranger

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★★

  • Jackass 4.5