Sort by
  • Scream VI

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Death on the Nile

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Hawkeye

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★★

  • Love Hard

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★★

  • Maid

    ★★★★★

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • Midnight Mass

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★½

  • My Son

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • The Guilty

    ★★★

  • Copshop

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Malignant

    ★★★★

  • Vacation Friends

    ★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • The Witcher: Nightmare of the Wolf

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★★½

  • Reminiscence

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Old

    ★★

  • A Classic Horror Story

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Resident Evil: Infinite Darkness

    ★★★

  • The Tomorrow War

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • The Ice Road

    ★★★

  • Fatherhood

    ★★★½

  • Luca

    ★★★½

  • Loki

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★½

  • F9

    ★★★½

  • Cruella

    ★★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★★

  • Wrath of Man

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★½

  • Seaspiracy

    ★★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • Yes Day

    ★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • More Than Miyagi: The Pat Morita Story

    ★★★★½

  • WandaVision

    ★★★★½

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★½

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★★★

  • Dolly Parton's Christmas on the Square

    ★★½

  • The Fresh Prince of Bel-Air Reunion

    ★★★★½

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★★

  • Happiest Season

    ★★★½

  • Mank

    ★★★½