Sort by
  • South Park (Not Suitable for Children)

    ★★★½

  • Anyone But You

    ★★★

  • Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

    ★★

  • The Color Purple

    ★★★½

  • Napoleon

    ★★★

  • The Iron Claw

    ★★★½

  • The Marvels

    ★★★

  • South Park: Joining the Panderverse

    ★★★★

  • Leave the World Behind

    ★★★½

  • Chicken Run: Dawn of the Nugget

    ★★★

  • It's a Wonderful Knife

    ★★★

  • The Exorcist: Believer

    ★★

  • Totally Killer

    ★★★½

  • Saw X

    ★★½

  • No One Will Save You

    ★★★

  • The Creator

    ★★★½

  • Expend4bles

    ★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • Society of the Snow

    ★★★★

  • Dream Scenario

    ★★★★

  • American Fiction

    ★★★★

  • Dumb Money

    ★★★½

  • Reptile

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • Maestro

    ★★★½

  • All of Us Strangers

    ★★★★½

  • NYAD

    ★★★½

  • Ferrari

    ★★★

  • Saltburn

    ★★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★

  • El Conde

    ★★★½

  • The Equalizer 3

    ★★★

  • Sympathy for the Devil

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • The Out-Laws

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Nimona

    ★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Flash

    ★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★½

  • Elemental

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • May December

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Fool's Paradise

    ★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Peter Pan & Wendy

    ★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Renfield

    ★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • The Wrath of Becky

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • 65

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Inside

    ★★★½

  • Reality

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★

  • Sharper

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★