• Halloween

    ★★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Cats

  • The Emoji Movie

    ½

  • Arrival

    ★★★★½

  • Manos: The Hands of Fate

    ½

  • Train to Busan

    ★★★½

  • Norm of the North

    ½

  • The Revenant

    ★★★★½

  • Carol

    ★★½

  • The Ridiculous 6

    ★★

  • Spectre

    ★★

  • It's Such a Beautiful Day

    ★★★★★

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★★

  • Double Down

  • The Visit

    ★★★½

  • Taken 3

    ½

  • Fifty Shades of Grey

    ★½