Sort by
  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★½

  • Strays

    ★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • The Wonderful World of Mickey Mouse: Steamboat Silly

    ★★★½

  • Blur Present The Ballad of Darren

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • Weyes Blood - Live at Glastonbury

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • 7 Minutes

  • Asteroid City

    ½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Fast X

    ½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★

  • The Covenant

    ★★★

  • Ghosted

    ½

  • The Hunt for Raoul Moat

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Renfield

    ★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Air

    ★★★

  • Boston Strangler

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • A Good Person

    ★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • The Trident

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Reality

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Knock at the Cabin

    ★★

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ½

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★

  • A Man Called Otto

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★½

  • Oswald the Lucky Rabbit

  • Pre-Game

  • Rhod Gilbert: The Book Of John

  • Talk to Me

    ★★★

  • Kendrick Lamar's The Big Steppers Tour: Live from Paris

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ½

  • The Menu

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • The Wonder

    ★★★½

  • Women Talking

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • Blue Jean

    ★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★

  • Beast

    ★½

  • Groot Takes a Bath

    ★★★

  • Groot's Pursuit

    ★★★

  • The Little Guy

    ★★★

  • Groot's First Steps

    ★★★

  • Magnum Opus

    ★★★

  • Nope

    ★★★½