Sort by
  • The Boogeyman

    ★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • The Machine

    ★★½

  • Fast X

    ★½

  • Rally Road Racers

    ★½

  • The Little Mermaid

    ★½

  • The Mother

  • Big George Foreman

    ★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Blood & Gold

    ★★★

  • Peter Pan & Wendy

    ★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • The Covenant

    ★★★½

  • Nefarious

    ★½

  • Paint

    ★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★★

  • Renfield

    ★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Air

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • Hypnotic

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • A Good Person

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Scream VI

    ★½

  • 65

    ★★

  • Champions

    ★★½

  • Luther: The Fallen Sun

    ★★½

  • Jesus Revolution

    ★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Inside

    ★★★★

  • BlackBerry

    ★★★★½

  • Creed III

    ★★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★

  • 80 for Brady

    ★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ½

  • Fear

    ½

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Polite Society

    ★★½

  • Missing

    ★★★

  • Plane

    ★★★

  • The Old Way

    ★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★½

  • A Man Called Otto

    ★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • I Wanna Dance with Somebody

    ★½

  • Babylon

    ★★★★

  • I Believe in Santa

    ½

  • The Elephant Whisperers

    ★★★

  • M3GAN

    ★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★½

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★½

  • Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

    ½

  • Troll

    ★★½

  • Emancipation

    ★★½

  • Violent Night

    ★★★

  • Scrooge: A Christmas Carol

    ★★

  • Strange World

    ★★½

  • The Amazing Maurice

    ★★½

  • Suzume

    ★★★★

  • Spirited

    ★★★

  • Slumberland

    ★★

  • Enola Holmes 2

    ★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Prey for the Devil

  • The School for Good and Evil