• Avatar 5

    ★★★★★

  • Avatar 4

    ★★★★★

  • Avatar 3

    ★★★★★

  • Indiana Jones 5

  • Avatar 2

    ★★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • West Side Story

    ★★★★★

  • Army of Thieves

  • No Time to Die

  • Cry Macho

  • The Last Duel

  • Spencer

  • Dune

    ★★★★★

  • The Power of the Dog

  • The Card Counter

  • Being James Bond

  • Zeros and Ones

  • The Suicide Squad

  • Old

  • Worlds

    ★★★★★

  • Pig

  • The French Dispatch

  • Luca

  • Creating an Army of the Dead

  • Army of the Dead

  • Wrath of Man

  • Godzilla vs. Kong

  • The Falcon and the Winter Soldier

  • Nobody

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • Cherry

  • Judas and the Black Messiah

  • Malcolm & Marie

  • WandaVision

  • Long Toast

  • Monster Hunter

  • Ma Rainey's Black Bottom

  • Making The Irishman

  • Mank

  • Once Upon a Snowman

  • Borat Subsequent Moviefilm

  • Shithouse

  • Soul

  • The Trial of the Chicago 7

  • Nomadland

  • The Devil All the Time

  • I'm Thinking of Ending Things

  • Tenet

    ★★★★★

  • The Stunt Double

  • Da 5 Bloods

  • Myth: A Frozen Tale

  • Extraction

  • The Last Dance

  • Shiva Baby

  • The Father

  • Minari

  • Palm Springs

  • The Social Dilemma

  • Promising Young Woman

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

  • Never Rarely Sometimes Always

  • Bad Boys for Life

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • 6 Underground

  • 1917

  • The Irishman: In Conversation

  • Frozen II

  • Gemini Man

    ★★★★★

  • The Irishman

    ★★★★★

  • Jojo Rabbit

  • Knives Out