• Burrow

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★½

  • Eso que tú me das

    ★★★

  • My Heart Goes Boom!

    ★★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★½

  • Father There Is Only One 2

    ★★½

  • Superagente Makey

    ½

  • Amaia: Una vuelta al sol

    ★★★

  • The Occupant

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★½

  • Onward

    ★★★★

  • Gretel & Hansel

    ★★★½

  • Dolittle

    ½

  • 1917

    ★★★★½

  • If I Were Rich Man

    ★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Hustlers

    ★★★

  • The Platform

    ★★

  • Joker

    ★★★½

  • Marriage Story

    ★★★★

  • It Chapter Two

    ★★★

  • Hair Love

    ★★½

  • Ready or Not

    ★★★★

  • Father There Is Only One

    ★★★½

  • The Lion King

    ★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • When They See Us

    ★★★★½

  • The Lonely Island Presents: The Unauthorized Bash Brothers Experience

    ★★★

  • Parasite

    ★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★

  • Brightburn

    ★★★

  • Aladdin

    ★★★★½

  • Yesterday

    ★★½

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★

  • The Son

    ★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★½

  • I Can Quit Whenever I Want

    ★★

  • Hellboy

    ★★★½

  • Shazam!

    ★★★½

  • The Incredible Shrinking Wknd

    ★★★½

  • Us

    ★★★★

  • Pain and Glory

    ★★★★½

  • Good Boys

    ★★★★

  • Booksmart

    ★★★★½

  • Long Shot

    ★★★★

  • Perdiendo el este

    ★★

  • Bajo el mismo techo

  • Serial (Bad) Weddings 2

    ★★½

  • Glass

    ★★★½

  • Escape Room

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Superlopez

    ★★★

  • Creed II

    ★★★★

  • The Grinch

    ★★★

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★½

  • The Nutcracker and the Four Realms

    ★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★½

  • The Perfection

    ★★½

  • Green Book

    ★★★★½

  • Greta

    ★★★½

  • A Simple Favor

    ★★★½

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★½

  • The Best Summer of My Life

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★★★

  • Ocean's Eight

    ★★★

  • Tag

    ★★★½

  • The House That Jack Built

    ★★★★½

  • Deadpool 2

    ★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★