Sort by
  • Upgraded

    ★★★

  • Suncoast

    ★★½

  • Good Grief

    ★★★½

  • Anyone But You

    ★★★★

  • Wonka

    ★★★

  • Renaissance: A Film by Beyoncé

    ★★★★½

  • Leo

    ★★★½

  • The Marvels

    ★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★½

  • Nuovo Olimpo

    ★★★

  • Wingwomen

    ★★½

  • Leave the World Behind

    ★★★½

  • Foe

    ★★½

  • Nowhere

    ★★

  • 57 Seconds

    ★★

  • Totally Killer

    ★★★

  • Gen V - Prime Premiere

  • Saw X

    ★★★

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • The Creator

    ★★★½

  • Love at First Sight

    ★★★

  • When Evil Lurks

    ★★★★

  • Pain Hustlers

    ★★½

  • Society of the Snow

    ★★★½

  • Dream Scenario

    ★★★½

  • The Nun II

    ★★★

  • Priscilla

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • Poor Things

    ★★★★½

  • Saltburn

    ★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • El Conde

    ★★★★

  • Choose Love

  • Vacation Friends 2

    ★★

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★

  • Strays

    ★★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★

  • Heart of Stone

    ★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★½

  • The Lady of Silence: The Mataviejitas Murders

    ★★★★

  • Blue Beetle

    ★★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★

  • Bird Box Barcelona

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Paradise

    ★★

  • I'm a Virgo

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • Ruby Gillman, Teenage Kraken

    ★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • Nimona

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • The Flash

    ★★★

  • Extraction 2

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★

  • Elemental

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★½

  • The Boogeyman

    ★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • May December

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • The Zone of Interest

    ★★★½

  • The Delinquents

    ★★★½

  • Strange Way of Life

    ★★★★

  • Fast X

    ★★

  • The Little Mermaid

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Phenomena

    ★★★

  • One More Time

    ★★½

  • Mafia Mamma

    ★★★