Sort by
  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Black Adam

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Devotion

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★★

  • The Woman King

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

  • Pearl

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★

  • TÁR

    ★★

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Samaritan

    ★★★

  • Beast

    ★★★½

  • Fall

    ★★½

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Thirteen Lives

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★★½

  • Bill Burr: Live at Red Rocks

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★

  • Norm Macdonald: Nothing Special

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

  • Elvis

    ★★

  • Ricky Gervais: SuperNature

    ★★★½

  • Moonage Daydream

    ★★★★½

  • Jurassic World Dominion

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★

  • Men

    ★★★★½

  • Armageddon Time

    ★★★

  • Firestarter

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½

  • The Northman

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Morbius

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★½

  • The Bad Guys

    ★★★

  • Ambulance

    ★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★

  • The Lost City

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Outfit

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Dog

    ★½

  • Uncharted

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Pam & Tommy

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★

  • The Beatles: Get Back - The Rooftop Concert

    ★★★★★

  • Scream

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★½

  • West Side Story

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • All Too Well: The Short Film

  • Marvel Studios' 2021 Disney+ Day Special

    ★★★

  • Red Notice

    ★½

  • Eternals

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★½