Sort by
  • To Catch a Killer

    ★★

  • Air

    ★★

  • Boston Strangler

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • BlackBerry

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • This Place Rules

    ★★

  • Babylon

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • The Volcano: Rescue from Whakaari

    ★★★★

  • Black Adam

  • The Midnight Club

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★½

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★★½

  • Meet Cute

  • Do Revenge

    ★★½

  • Sick

    ★½

  • My Policeman

    ★★★

  • Wendell & Wild

    ★★

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★½

  • Bros

    ★★★

  • Blonde

    ★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Bones and All

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • Fall

    ½

  • Prey

    ★★

  • Not Okay

    ★★

  • Thirteen Lives

    ★★½

  • Nope

    ★★★

  • The Gray Man

    ★½

  • Where the Crawdads Sing

  • Bullet Train

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

  • Jerry & Marge Go Large

    ★★½

  • Spiderhead

    ★½

  • Stars at Noon

    ★½

  • Elvis

    ★★

  • Men

    ★★★

  • Armageddon Time

    ★★★

  • Firestarter

  • The Valet

    ★½

  • The Staircase

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Deep Water

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • Blink

    ★★★

  • The Lost City

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Emily the Criminal

    ★½

  • Dual

    ★★

  • Fire of Love

    ★★★

  • Fresh

    ★★½

  • Scream

    ★★★★½

  • Louis C.K.: Sorry

    ★★★½

  • Station Eleven

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • The King's Man

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★★½