• The Empty Man

    ★½

  • Cleopatra

    ★★½

  • The Town that Dreaded Sundown

  • Mainstream

    ★★

  • Nocturnal Animals

    ★★★★½

  • 10 Cloverfield Lane

    ★★★★

  • The House of the Devil

    ★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★½

  • Natural Born Killers

    ★★★★

  • Taken

    ★½

  • The Lord of the Rings: The Two Towers

    ★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★

  • I Know This Much Is True

    ★★★★

  • AVP: Alien vs. Predator

  • mask dog

    ★★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★

  • Tommy

    ★½

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★½