jae has logged 11 entries for films during January 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Perks of Being a Wallflower

The Perks of Being a Wallflower

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

2004
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
22
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
What If

What If

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Harry Potter and the Chamber of Secrets

Harry Potter and the Chamber of Secrets

2002
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
05
December Boys

December Boys

2007
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Kill Your Darlings

Kill Your Darlings

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Soul

Soul

2020
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry