RSS feed for Jed_Alien
  • Les Misérables

    ★★★½

  • Mission: Impossible

    ★★★★

  • Aquaman

    ★★★

  • Before Midnight

    ★★★★½

  • Grizzly Man

    ★★★★★

  • Little Shop of Horrors

    ★★★★½

  • Industrial Symphony No. 1: The Dream of the Brokenhearted

    ★★★★

  • The Conjuring

    ★★★

  • Taxi Driver

    ★★★★★

  • Bad Boys

    ★★★½

  • Mean Girls

    ★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★½

  • The God Makers

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • The African Doctor

    ★★★

  • But I'm a Cheerleader

    ★★★★½

  • Mysteries of Love

    ★★★★

  • Captain America: The Winter Soldier

    ★★★★