Sort by
  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★★

  • The Addams Family

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Joker

    ★★★½

  • It Chapter Two

    ★★★★★

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★½

  • Ready or Not

    ★★★★

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★★★

  • Annabelle Comes Home

    ★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★

  • Captain Marvel

    ★★★★★

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Aquaman

    ★★★★½

  • Venom

    ★★★★

  • The Nun

    ★★★

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★★

  • Christopher Robin

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★★½

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★★★

  • Incredibles 2

    ★★★★½

  • The Kissing Booth

  • Deadpool 2

    ★★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • Rampage

    ★★½

  • A Quiet Place

    ★★★★½

  • Love, Simon

    ★★★★★

  • Black Panther

    ★★★★★

  • Making Fun: The Story of Funko

    ★★★

  • Searching

    ★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★★

  • It

    ★★★★½

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★★½

  • Ant-Man

    ★★★★

  • Inside Out

    ★★★★★

  • Love, Rosie

    ★★★½

  • How to Train Your Dragon 2

    ★★★★★

  • Iron Man 3

    ★★★★★

  • The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2

    ★★★½

  • The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1

    ★★

  • The Twilight Saga: Eclipse

    ★★★★

  • Iron Man 2

    ★★★★½

  • How to Train Your Dragon

    ★★★★★

  • The Twilight Saga: New Moon

    ★★

  • Twilight

    ★★★

  • Mamma Mia!

    ★★★★

  • Iron Man

    ★★★★½

  • Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith

    ★★★★½

  • Star Wars: Episode II - Attack of the Clones

    ★★★

  • Shrek

    ★★★★

  • Star Wars: Episode I - The Phantom Menace

    ★★★

  • Clueless

    ★★★★

  • Heathers

    ★★★★½

  • Return of the Jedi

    ★★★★★

  • The Empire Strikes Back

    ★★★★★

  • Star Wars

    ★★★★★