Sort by
  • Napoleon

    ★★★

  • Escaping Twin Flames

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★

  • Till Murder Do Us Part: Soering vs. Haysom

  • The Insurrectionist Next Door

  • The Exorcist: Believer

    ½

  • The Creator

  • A Haunting in Venice

  • Lil Nas X: Long Live Montero

  • Dumb Money

  • Saltburn

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • Strays

  • Telemarketers

  • Cookie Monster's Bake Sale

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Red, White & Royal Blue

  • Haunted Mansion

  • Gray Matter

  • Oppenheimer

  • Last Call: When a Serial Killer Stalked Queer New York

  • Barbie

    ★★★★½

  • Black Mirror: Loch Henry

  • Taylor Mac's 24-Decade History of Popular Music

  • BS High

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Flash

  • Take Care of Maya

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Elemental

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Bama Rush

  • Anatomy of a Fall

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

  • The Little Mermaid

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

  • How We Get Free

  • The Super Mario Bros. Movie

  • Renfield

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Air

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★★

  • Last Stop Larrimah: Murder Down Under

  • Great Photo, Lovely Life

  • You Were My First Boyfriend

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

  • Scream VI

  • Glitch: The Rise & Fall of HQ Trivia

  • Time Bomb Y2K

  • 65

  • Khun Pan 3

  • Love to Love You, Donna Summer

  • Cocaine Bear

  • Creed III

  • Knock at the Cabin

  • You Hurt My Feelings

    ★★★

  • A Thousand and One

  • Little Richard: I Am Everything

  • Pelosi in the House

  • M3GAN

  • Avatar: The Way of Water

  • Strange World

    ★★

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Say Hey, Willie Mays!

  • Black Panther: Wakanda Forever

  • A Tree of Life: The Pittsburgh Synagogue Shooting

  • Brandi Carlile: In the Canyon Haze – Live from Laurel Canyon

  • Do Revenge

  • Black Ice

  • The Fabelmans

  • Glass Onion

  • The Menu

    ★★★★