• Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★

  • Looper

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • The Heartbreak Kid

    ★★★★½

  • Titane

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • Pervert Park

    ★★★

  • Black Panther

    ★★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★

  • Ocean's Eight

    ★★

  • The Mummy Returns

    ★★★

  • Cry Macho

    ★★

  • Relic

    ★★

  • 28 Weeks Later

    ★★½

  • Sorry to Bother You

    ★★★

  • Surf's Up

    ★★★½