• Star Trek IV: The Voyage Home

    ★★★½

  • The Souvenir Part II

    ★★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★½

  • Spencer

    ★★★★

  • French Exit

    ★★★★

  • The Nest

    ★★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Clue

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Shaft

    ★½

  • V/H/S: Viral

    ★★

  • V/H/S/94

    ★★★

  • Titane

    ★★★★★

  • Divergent

    ★★

  • Luca

    ★★★½

  • ParaNorman

    ★★★½