Jeff has logged 15 entries for films during July 2013.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Spiral

Spiral

2000
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
First Comes Love

First Comes Love

2013
×
★★★
Edit this entry  
28
The Wild Life

The Wild Life

1984
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Raw Force

Raw Force

1982
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Over the Edge

Over the Edge

1979
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Hype!

Hype!

1996
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Spring Breakers

Spring Breakers

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Evil Dead

Evil Dead

2013
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
Black Shampoo

Black Shampoo

1976
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Condor

Condor

1986
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
Gideon's Army

Gideon's Army

2013
×
★★★★
Edit this entry  
10
American Juggalo

American Juggalo

2011
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
Screamtime

Screamtime

1983
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Twice Upon a Time

Twice Upon a Time

1983
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Ninja Terminator

Ninja Terminator

1985
×
★★★★
Read the review Edit this entry