Sort by

Jordan has logged 12 entries for films during January 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Kill Bill: Vol. 2

Kill Bill: Vol. 2

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Kill Bill: Vol. 1

Kill Bill: Vol. 1

2003
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Derek DelGaudio's In & of Itself

Derek DelGaudio's In & of Itself

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Goodbye Girl

The Goodbye Girl

1977
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Barefoot in the Park

Barefoot in the Park

1967
×
★★★
Edit this entry  
12
The Long Kiss Goodnight

The Long Kiss Goodnight

1996
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Tenet

Tenet

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Tenet

Tenet

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Return of the Jedi

Return of the Jedi

1983
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
The Empire Strikes Back

The Empire Strikes Back

1980
×
★★★★
Edit this entry  
03
Star Wars

Star Wars

1977
×
★★★★½
Edit this entry  
02
The Father

The Father

2020
×
★★★½
Edit this entry