Sort by
  • Babylon

    ★★★★★

  • Adult Swim Yule Log

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio: Handcarved Cinema

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Troll

    ★★★

  • Emancipation

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★½

  • Spirited

    ★★

  • Falling for Christmas

    ★½

  • Enola Holmes 2

    ★★½

  • The Murmuring

    ★★★

  • The Viewing

    ★★★★

  • Dreams in the Witch House

    ★★½

  • Pickman's Model

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • The Autopsy

    ★★★½

  • The Outside

    ★★★

  • Lot 36

    ★★½

  • Graveyard Rats

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★

  • Is That Black Enough for You?!?

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★★

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★½

  • Smile

    ★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★

  • Confess, Fletch

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • My Policeman

    ★★½

  • The Good Nurse

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • Causeway

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★

  • The Woman King

    ★★★

  • Blonde

    ★★★★

  • Pinocchio

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Sr.

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • The Wonder

    ★★★½

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★

  • White Noise

    ★★★½

  • Terrifier 2

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Loving Adults

    ★★½

  • Samaritan

    ★★

  • Beast

    ★★★

  • Day Shift

    ★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★★½

  • Glorious

    ★★★

  • The Last Movie Stars

    ★★★★

  • Thirteen Lives

    ★★★

  • Nope

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★★

  • Black Bird

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Spiderhead

    ★★½

  • Lightyear

    ★★

  • Hustle

    ★★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

  • Le Pupille

    ★★★½

  • Broker

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Godland

    ★★★½

  • Ricky Gervais: SuperNature

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★