Sort by
  • The Mother

    ★★★

  • Ghosted

    ★½

  • Air

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★½

  • Falling for Christmas

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Love in the Villa

    ★★

  • Wedding Season

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Don't Make Me Go

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Weekend Away

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • Dual

    ★★½

  • The Princess Switch 3: Romancing the Star

    ★★★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • Love Hard

    ★★★½

  • Encanto

    ★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Midnight Mass

    ★★

  • The Guilty

  • Dune

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★½

  • The Woman in the Window

    ★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★★★

  • The White Tiger

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★½

  • A California Christmas

    ★★

  • The Princess Switch: Switched Again

    ★★★

  • Happiest Season

    ★★★½

  • Operation Christmas Drop

    ★★★

  • Midnight at the Magnolia

    ★½

  • Holidate

    ★★★½

  • The Queen's Gambit

    ★★★★½

  • I Care a Lot

    ★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★

  • Tenet

    ★★★★½

  • Chemical Hearts

    ★★½

  • I Still Believe

    ★½

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★★

  • Bombshell

    ★★★

  • Little Women

    ★★★½

  • Let It Snow

    ★★★½

  • Jenny Slate: Stage Fright

    ★★★★½

  • Intrigo: Dear Agnes

    ★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Abominable

    ★★★½

  • Secret Obsession

    ★½

  • Ride Your Wave

    ★★★★

  • Always Be My Maybe

    ★★★★½

  • Parasite

    ★★★★½

  • The Lighthouse

    ★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★★

  • The Secret Life of Pets 2

    ★★★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★½

  • Plus One

    ★½

  • Someone Great

    ★★★

  • The Perfect Date

    ★★½

  • After

    ★★★★

  • Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★½

  • The Princess Switch

    ★★★★

  • Hometown Holiday

  • Sierra Burgess Is a Loser

  • The Predator

    ½

  • A Star Is Born

    ★★