Sort by

jennifer has logged 17 entries for films during 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
The Glass Castle

The Glass Castle

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Lady Bird

Lady Bird

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Sleepless in Seattle

Sleepless in Seattle

1993
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Grosse Pointe Blank

Grosse Pointe Blank

1997
×
Read the review Edit this entry  
05
Princess Mononoke

Princess Mononoke

1997
×
★★★★
Edit this entry  
04
The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 2

The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 2

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 1

The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 1

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
How to Lose a Guy in 10 Days

How to Lose a Guy in 10 Days

2003
×
★★★½
Edit this entry  
22
The Circle

The Circle

2017
×
½
Read the review Edit this entry  
09
Gifted

Gifted

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Beauty and the Beast

Beauty and the Beast

2017
×
★★½
Edit this entry  
18
Wonder Woman

Wonder Woman

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Life

Life

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
Logan

Logan

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Fifty Shades Darker

Fifty Shades Darker

2017
×
★★★
Read other review Edit this entry  
07
Your Name.

Your Name.

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Ocean Waves

Ocean Waves

1993
×
★★★½
Edit this entry